Aktif Üyelik

Ara

Üyeliğimi yükseltmek için ne kadar ücret ödemem gerekir?

Güncel fiyat bilgilerine ulaşmak için lütfen tıklayın. ‘’Davet Et Kazan’’ fırsatımız sayesinde üyeliğinizi yükselttikten sonra arkadaşlarınızı da MikroX’e davet edebilir, hem kendiniz hem de davet ettiğiniz arkadaşlarınızla 3 ay ücretsiz üyelik hakkı kazanabilirsiniz.

Üyeliğimi nasıl yükseltebilirim?

15 günlük ücretsiz deneme süreci devam ederken ya da ücretsiz deneme sürecinin sonunda üyeliğinizi yükseltmek için yıllık paketimizi satın alabilirsiniz. Uygulama sayfasındaki  Satın Al’a tıklayarak devam ediniz. Banka, kredi ya da sanal kartınızla güvenli ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyeliğinizi aktifleştirmediğiniz takdirde 15 günlük deneme süresinin bitiminde ücretsiz üyeliğiniz de sona erer.

Ödememi EFT ya da Havale ile yapabilir miyim?

Ödemelerinizi sadece Banka kartı, Kredi kartı veya Sanal kartla yapabilirsiniz. EFT ya da Havaleyle ödeme işlemi yapılamamaktadır.

15 günlük ücretsiz deneme sürecindeyken üyeliğimi yükseltirsem kredi kartımdan çekim ne zaman gerçekleşir?

Eğer 15 günlük ücretsiz kullanım süreniz bitmeden üyeliğinizi yükseltmek isterseniz ödemeyi gerçekleştirdiğinizde kredi kartınızdan çekim işlemi gerçekleşir. Ücretsiz deneme sürenizden kalan zaman ise yıllık paketinizin üzerine eklenir.

Sözleşmem bittiğinde bir sonraki dönemde kartımdan otomatik çekim yapılır mı?

1 yıllık MikroX aboneliğiniz bitmeden önce mail yoluyla size haber verilir. Aktif üyeliğinizi iptal ederseniz herhangi bir çekim yapılmaz. Aktif üyeliğinizi iptal etmediğiniz takdirde paketiniz yenilenir ve otomatik çekim gerçekleşir.

Uzun süreli 2-3 yıllık paket satın alabilir miyim?

Mevcut aktif üyelik paketlerimiz arasında 2-3 yıllık uzun dönemli anlaşmalarımız yoktur. 1 yıllık paket satın alabilirsiniz.

MikroX üyeliğimi yükselttiğimde ücretsiz deneme sürecindeki kullandığım programdan bir farkı olacak mı?

Hayır, bir farkı yoktur. Ücretsiz demo sürümü size tam bir MikroX deneyimi sunmayı amaçlar.