31 HAZİRAN’A KADAR GEÇERLİ

MikroX

E-Dönüşüme Hoş Geldin Kampanyası

MikroX aboneliği başlattığınızda 2 ay MikroX Aboneliği ve MikroX ile
e-Faturaya geçtiğinizde Anahtar Teslim e-Fatura bizden size hediye!
MikroX Kampanyası

Nasıl Yararlanabilirim?

Belirtilen süre içerisinde kontör satın alan tüm kullanıcılarımız anahtarteslim@mikrox.com.tr’ye kampanya taleplerini ileterek MikroX ile e-Dönüşüme Hoş Geldin kampanyasından yararlanabilirler.

Anahtar Teslim e-Fatura Hizmeti Nedir?

Anahtar Teslim e-Fatura Hizmeti MikroX’te e-Fatura kullanabilmeniz için gereken tüm işlemleri ve başvuruları sizin yerinize gerçekleştirdiğimiz bir hizmetimizdir.

Kampanya Koşulları

  • Bu kampanyadan sadece, ilk defa MikroX’ten kontör satın alan MikroX aboneleri faydalanabilecektir
  • Kampanya 30.06.2020 ve 31.07.2020 tarihleri arasında geçerlidir. Her firma kampanyadan sadece 1 defa yararlanabilir.
  • Kampanya kapsamında MikroX’te mevcut olan kontör paketlerinden herhangi birini satın almış MikroX abonelerine ₺100+KDV değerindeki Anahtar Teslim e-Fatura Hizmeti hediye edilecektir.
  • Kontör paketlerinden herhangi birini satın alan abonelerimiz kampanyadan faydalanabilmek için anahtarteslim@mikrox.com.tr’ye taleplerini iletmelidirler.
  • Anahtar Teslim Hizmeti talep eden kullanıcılarımıza e-Fatura süreç danışmanlarımız en geç 2 iş günü içerisinde dönüş sağlayacaklardır.
  • MikroX 1 yıllık aboneliği ₺120+KDV’dir. Mevcut kontör paketleri ise 1(12 ay) geçerli olup; 300 kontör ₺108+KDV, 1200 kontör ₺348+KDV ve 3000 kontör ₺870+KDV’dir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü soru, öneri ve isteklerinizi 0850 225 1010 numaralı MikroX Çağrı Merkezi’ne veya destek@mikrox.com.tr e-posta adresine iletebilirsiniz.