Fatura Kesme Programı

Firmanıza özel kağıt fatura şablonunu kaydedin, faturalarınızı hızlı ve kolayca kesin, tek tıkla yazdırın. Gelir ve giderlerinizi anlık olarak takip edin.

Ücretsiz Deneyin

Kart bilgilerinizi paylaşmadan 14 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.

Otomatik Tekrarlama​

Otomatik fatura talimatı ile belirlediğiniz faturalar seçtiğiniz periyotlarda otomatik oluşur.

Tahsilat Hatırlatma

Vadesi geçen faturalarınız için müşterilerinize hatırlatma gönderebilirsiniz.

Geçmiş İşlemler

Faturalarınızın üzerinde yaptığınız işlemlerinizi listeleyebilirsiniz.

PDF

Perakende Fatura

Anlık satışlarınız için perakende fatura keserek müşteri listenizdeki karışıklıkların önüne geçebilirsiniz.

PDF

Proforma Fatura

Anlık satışlarınız için perakende fatura keserek müşteri listenizdeki karışıklıkların önüne geçebilirsiniz.

PDF

e-Fatura Hizmeti

MikroX’te e-Fatura takibi yapabilir, kağıt ve kargo gibi masraflardan kurtularak tasarruf edebilirsiniz.

Kolayca Kaydedin ve Yazdırın

Hızlı fatura şablonu ile kendi özel fatura şablonunuzu sisteme kaydedin, lazer yazıcı ile faturalarınızı dilediğiniz an kolayca yazdırın.

Fatura Listeleme

Faturalarınızın arasında kaybolmayın; fatura listesinde yer alan filtreleri kullanarak aradığınız belgeye kolayca ulaşın.

Satışlarınızı Raporlayın

Oluşturduğunuz faturalara kategori ekleyerek ayrıntılı raporlama yapabilir, firmanızın güçlü ve zayıf yönlerini anında belirleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

MikroX’te fatura takibi hakkında en sık sorulan soruların cevaplarına buradan ulaşabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.
MikroX’i kullanarak bu işlemi oldukça kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Firmanıza ait fatura şablonunu kaydettikten sonra fatura bilgilerinin yer aldığı alanları sürükle bırak yöntemi ile kolayca ayarlayabilirsiniz.
Evet, yazdırabilirsiniz. Daha önce hazırladığınız şablona gerekli bilgileri ekledikten sonra ‘yazdır’ butonunu kullanarak faturalarınızı matbu faturanızın boyutuna göre yazdırabilirsiniz.
Faturalarınızı yazdırmak için herhangi bir lazer ya da ink-jet yazıcıyı kullanabilirsiniz. MikroX, nokta vuruşlu yazıcıları (Sürekli Form Fatura) desteklemez.
MikroX hesabınızda tekrarlayan fatura oluşturabilirsiniz. Bu emri vermek için öncelikle tekrarlamasını istediğiniz faturayı görüntüleyin. Sonraki adımda açılan sayfada sağ üstteki ‘İşlemler’ menüsünden ‘Otomatik tekrarla’ butonuna tıklayın. Böylece faturalarınızın belirlediğiniz aralıklarla tekrarlanmasını sağlayabilirsiniz.
Evet, MikroX’te fatura oluştururken toplam KDV tutarının altında yer alan ‘Tavkifat uygula’ butonunu kullanarak tavkifatlı fatura oluşturabilirsiniz.
Evet, MikroX’te fatura oluştururken ara toplamın altındaki ’Ara toplam indirimi uygula’ butonuna tıklayarak sizin için uygun olan indirimi kaydedebilirsiniz. MikroX, stopaj, toplam tutar ve KDV’yi ayrı ayrı hesaplayacaktır. Dilerseniz Serbest Meslek Makbuzu da oluşturabilirsiniz.

Kullanıcılarımız neler diyor?

Ücretsiz Deneyin

Kart bilgilerinizi paylaşmadan 14 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.

Top