Fatura Kesme Programı

Firmanıza özel kağıt fatura şablonunu kaydedin, faturalarınızı hızlı ve kolayca kesin, tek tıkla yazdırın. Gelir ve giderlerinizi anlık olarak takip edin.
Kolayca Kaydedin ve Yazdırın
Hızlı fatura şablonu ile kendi özel fatura şablonunuzu sisteme kaydedin, lazer yazıcı ile faturalarınızı dilediğiniz an kolayca yazdırın.
Fatura Listeleme
Faturalarınızın arasında kaybolmayın; fatura listesinde yer alan filtreleri kullanarak aradığınız belgeye kolayca ulaşın.
Satışlarınızı Raporlayın
Oluşturduğunuz faturalara kategori ekleyerek ayrıntılı raporlama yapabilir, firmanızın güçlü ve zayıf yönlerini anında belirleyebilirsiniz.
Sıkça Sorulan Sorular
MikroX’te fatura takibi hakkında en sık sorulan soruların cevaplarına buradan ulaşabilir, destek sayfamızı ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.
MikroX’te fatura yazdırma şablonunu nasıl oluşturabilirim?

MikroX’i kullanarak bu işlemi oldukça kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Firmanıza ait fatura şablonunu kaydettikten sonra fatura bilgilerinin yer aldığı alanları sürükle bırak yöntemi ile kolayca ayarlayabilirsiniz.

MikroX’te hazırladığım faturalarımı yazdırabilir miyim?

Evet, yazdırabilirsiniz. Daha önce hazırladığınız şablona gerekli bilgileri ekledikten sonra ‘yazdır’ butonunu kullanarak faturalarınızı matbu faturanızın boyutuna göre yazdırabilirsiniz.

Faturalarımı yazdırmak için hangi yazıcıları kullanabilirim?

Faturalarınızı yazdırmak için herhangi bir lazer ya da ink-jet yazıcıyı kullanabilirsiniz. MikroX, nokta vuruşlu yazıcıları (Sürekli Form Fatura) desteklemez.

Faturalarıma tekrarlama emri verebilir miyim?

MikroX hesabınızda tekrarlayan fatura oluşturabilirsiniz. Bu emri vermek için öncelikle tekrarlamasını istediğiniz faturayı görüntüleyin. Sonraki adımda açılan sayfada sağ üstteki ‘İşlemler’ menüsünden ‘Otomatik tekrarla’ butonuna tıklayın. Böylece faturalarınızın belirlediğiniz aralıklarla tekrarlanmasını sağlayabilirsiniz.

Tevfikatlı fatura oluşturabilir miyim?

Evet, MikroX’te fatura oluştururken toplam KDV tutarının altında yer alan ‘Tevfikat uygula’ butonunu kullanarak tevfikatlı fatura oluşturabilirsiniz.

Stopajlı fatura oluşturabilir miyim?

Evet, MikroX’te fatura oluştururken ara toplamın altındaki ’Ara toplam indirimi uygula’ butonuna tıklayarak sizin için uygun olan indirimi kaydedebilirsiniz. MikroX, stopaj, toplam tutar ve KDV’yi ayrı ayrı hesaplayacaktır. Dilerseniz Serbest Meslek Makbuzu da oluşturabilirsiniz.

“Ana muhasebeyi ofis dışında tuttuğumuz için cari, fatura ve alacak takiplerini MikroX ile kolayca yapabiliyor, rahatlıkla kolay fatura kesebiliyoruz. Çok pratik ve kullanışlı olması, MikroX’i tercih etme sebeplerimden sadece ikisi.”
Güngör Dolaş
CEO – Dolaş Tarım
Diğer Özelliklerimizi Keşfedin

Ücretsiz Deneyin

Kart bilgilerinizi paylaşmadan 15 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.