Mikro Yazılım’dan ekonomini düşünen kampanya: Ayda 10₺’ye MikroX

25 Kasım 2020

Taze bir girişimci olarak binbir emekle kurduğun işletmenin operasyonlarını kontrol altında tutmak, böylece sağlıklı biçimde büyümesini sağlamak istiyorsun. Bunu yaparken masraflarını da en aza indirmenin peşindesin. İşte biz de tam bu yüzden sen ve senin gibi tüm küçük işletme, esnaf, serbest meslek sahibi ve girişimcilerin ekonomisini düşünen bir kampanya başlattık.

MikroX ayda yalnızca 10₺

Tasarrufun önemini bilen işletmeler gelir ve giderlerini kolayca takip edip enerjisini işini büyütmeye saklayabilsin diye, en hesaplı ön muhasebe yazılımı MikroX şimdi yıllık yalnızca 120 TL.

Kısacası şimdi MikroX’e 1 yıl boyunca ayda sadece 10₺’ye sahip olabilirsin. Ayrıca bu fiyata ücretsiz e-fatura entegrasyonu ve mobil uygulamalar da dahil!

Mikro Yazılım’ın en ekonomik ve kullanışlı ürünü MikroX, deneyip karar vermen için ilk 15 gün ücretsiz! Şimdi üye ol, avantajlı fiyatlardan hemen faydalan. Hemen Mikrox websitesine girerek ücretsiz üye ol ve MikroX’in tüm özelliklerinden yararlanmaya başla.

MikroX ile dijitalleşmeyi başlat!

Kurumsal ve ticari yazılım sektörünün önde gelen markası Mikro Yazılım’ın 30 yıllık bilgi birikimini ve müşteri deneyimini aktardığı yeni nesil bulut tabanlı ön muhasebe programı MikroX ile sen de işletmenin dijitalleşme sürecini başlat.

İster bir küçük işletme, ister esnaf, ister serbest meslek sahibi, ister taze bir girişimci ol artık Mikro Yazılım’ın yeni nesil bulut tabanlı ürünü, yenilikçi kullanıcı deneyimi ile tasarlanmış MikroX’i 1 yıl boyunca ayda sadece 10 TL ödeyerek kullanabilirsin. İşlerini bir an önce dijital ortama taşımak ve burada sağlıklı bir şekilde büyütmek istiyorsan bu fırsatı sakın kaçırma.

Artık hızlıca ve yok sayılacak bir bütçe ile ticari yazılım kullanmaya başlayabilir, Türkiye’deki dijital dönüşüme Mikro Yazılım ile birlikte sen de katkıda bulunabilirsin.

MikroX ile neler yapabilirsin?

  • Fatura takibi: Faturalarını hızlı ve kolayca kesebilir, tahsilatlarını anlık olarak takip edebilirsin:
  • Müşteri ve tedarikçi yönetimi: Müşteri ve tedarikçilerinin bakiyesini görerek ödeme ve tahsilatlarını takip edebilirsin.
  • Gelir-gider takibi: Gelir ve giderlerini güncel olarak izleyebilir, işletmenin nakit akışını kontrol altında tutabilirsin.
  • Stok ve depo yönetimi: Stoklarının güncel durumunu görerek satışlarını kolayca yönetebilirsin.
  • Raporlama: Kazancın ile giderlerini anlık olarak görüp işletmenin ne kadar kar ettiğini bilirsin.
  • e-Fatura: Faturalarını daha hızlı, kolay ve ekonomik olarak kesip gönderebilir, iş yükünü azaltabilirsin.
  • Ücretsiz destek: MikroX’in uzman ekibinden ister yazılı, ister telefonda ücretsiz olarak destek alabilirsin.
  • Sınırsız kullanıcı: MikroX hesabına dilediğin kadar çalışanını ekleyebilirsin.
  • Her yerden erişim: MikroX’e her zaman, internete bağlı her cihazdan güvenli bir şekilde ulaşabilirsin.
  • Ücretsiz güncelleme: MikroX’in düzenli güncellemelerinden ücretsiz olarak faydalanabilirsin.

Gelir ve giderlerini kolayca takip edip enerjini işine büyütmeye ayırmak istiyorsan MikroX’i 15 gün ücretsiz olarak deneyebilirsin.