MikroX ile Büyüyenler

Her sektörden işletmeler, büyümek için MikroX’i tercih ediyor.

Ramazan Köymen
Firma Sahibi
Index Aparat Makine

Deneme sürecimde MikroX’in kaliteli ve kullanımı kolay olduğunu gördüm ve satın aldım. İş hayatının karmaşasında artık tahsilat zamanlarını veya alacaklı olduklarımı düşünmüyorum. Trafikteyken bile telefonum ile tahsilatlarıma cevap verip takip edebiliyorum.

Özgür Kuruçay
Genel Müdür
Yemkar Makine

Bir aile şirketi olan firmamızın büyüme sürecinde ön muhasebe ihtiyacı doğdu. Artık klasik yöntemler yetersizleştiğinden bir program arayışına girdim ve MikroX’i buldum. Sade, anlaşılır, her yerden ulaşılabilir ve ekonomik olan MikroX ile müşterilerimize anında dönüş yapabiliyor, tahsilat ve ödemelerimizi kolayca takip edebiliyoruz.

Ahmet Ayaz
Satış Müdürü
Yıldız Teknik Temiz Oda Sistemleri
Finans sorumlumuz olmadığından cari hesap takibi, ödeme ve tahsilatlarımızın takibi için bir uygulama arayışına girdik. MikroX’in sunduğu 14 günlük deneme sürecinden sonra aboneliğimizi başlattık. Ön muhasebe işlemlerimizi her yerden yönetebilmenin avantajını yaşıyoruz.
Kaan Yaren
Firma Yöneticisi
Ak Nakış
MikroX ile hem iş yükünü birden çok kişiye dağıtarak çalışanlarımızı rahatlattık hem de güvenlik risklerini minimumua indirerek verilerimizi sağlama aldık.
Gözde Mert
Şirket Sahibi
True Target İnsan Kaynakları Danışmanlık
MikroX’in kullanım kolaylığı ve işletmemize dair tüm finansal raporlarımızı rahatlıkla inceleyebilmemiz uygulamayı tercih etmemizdeki en büyük etken oldu.
Murat Gencer
Founder
Webius Digital Agency

Ana muhasebe ofis dışında tutulduğundan cari fatura ve alacak takiplerimizi yapabilmemiz, kolay fatura kesebilmemiz açısından çok pratik ve kullanışlı olması MikroX’i tercih etme sebeplerimden sadece birkaçı.

Samet Koşar
Executive Creative Director & Co-Founder
Octo Reklam Hizmetleri
Ön muhasebe alanındaki iş yükünü üstlenebilecek bir finans sorumlumuz olmadığı için kullanımı kolay bir program arayışındaydık. Araştırmalarımız sonucunda MikroX’i bulduk. MikroX’in kullanıcı dostu arayüzü sayesinde artık hesaplarımızın kontrolünü sağlamakta hiç zorlanmıyoruz. Kısacası vakitten kazanıyor, işimize daha çok odaklanabiliyoruz.
Hakan Altıok
Firma Sahibi
Geniş Açı Bilgi Teknolojileri ve İletişim Sanatları
Web tabanlı MikroX sayesinde muhasebe kayıtlarına mobilden ulaşabilmek zamandan tasarruf etmemizi sağladı. Buna e-fatura süreçlerini de ekleyince işimize odaklanabileceğimiz daha fazla vaktimizin kaldığını gördük.. Muhasebe takibimiz artık çok kolay!
Rehbet Sarıyar
Founder
İz Reklam

Ana muhasebe ofis dışında tutulduğundan cari fatura ve alacak takiplerimizi yapabilmemiz, kolay fatura kesebilmemiz açısından çok pratik ve kullanışlı olması MikroX’i tercih etme sebeplerimden sadece birkaçı.

Ücretsiz Deneyin

Kart bilgilerinizi paylaşmadan 14 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.

Top