Neden MikroX kullanmalısın? MikroX’in sana sağlayacağı faydalar neler?

17 Aralık 2020

Gelir ve giderlerini kolayca takip edip asıl enerjini işini büyütmeye saklamak istiyorsan sana MikroX lazım!

İstediği zaman istediği yerden çalışan, 7/24 mobil, mütemadiyen sosyal ve yaratıcı bir genç girişimci olduğunu çok iyi biliyoruz. Madem kendi işinin patronusun, asıl enerjini daima işini büyütmeye ayırmalısın. Bırak gelir-gider takibini senin için MikroX yapsın.

Gelir-gider takibini Excel yerine MikroX’te yapmak sana ne fayda sağlar?

MikroX ile veresiye / borç takibi nasıl yapılır?

Yeni nesil girişimlere yeni nesil ihtiyaçlar

Yeni nesil girişimler, yeni nesil ihtiyaçları da beraberinde getiriyor. Artık girişimcilerin hatasız ve verimli bir iş akışı için süreçlerini dijital olarak yönetmeleri gereken bir dönemdeyiz. Siparişten üretime, İK’dan pazarlamaya işimizi oluşturan her bir bileşenin yönetimi için dijital araçlardan faydalanıyoruz. Günlük işler ve kritik konulardaki karar alma süreçleri seni yeterince meşgul ederken neden ön muhasebeni defter ya da Excel’le tutmaya çalışarak vakit kaybedesin ki?

İyi bir online ön muhasebe programı, sunduğu avantajlarla işini kolaylaştırır:

 • Verimlilik: Gelir-giderlerini ekleyebildiğin, cari hesap kaydedebildiğin, belirlediğin zaman aralıklarına göre raporlama yapabilen bir ön muhasebe programıyla gözünde büyüyen işler sadeleşir, zamanın ve enerjin sana kalır.
 • Online erişim: Ayrıca muhasebe ve faturalama süreçlerin dijitalleşerek dünyanın her yerinden ve internete bağlanan her cihazdan kolayca yönetilebilir hale gelir.

Peki neden MikroX?

Çünkü MikroX, Türkiye’nin 30 yıllık yazılım üreticisi Mikro Yazılım’ın tecrübesini yeni nesil ön muhasebe yöntemleriyle buluşturuyor. Bu buluşmadan yeni nesil ihtiyaçlarına cevap vermekle kalmayıp girişimini de destekleyen, işletmenin sağlıklı biçimde büyümesine yardım eden bir güç doğuyor.

MikroX’in avantajları neler?

 • MikroX, sade arayüzü ile hızlı ve kolay kullanım sunar. Ayrıca senden hiçbir zaman ek bakım ve geliştirme ücretleri istemez.
 • Finansal operasyonların dilediğin zaman, dilediğin yerden yönetmeni sağlar.
 • 7/24 yanındadır; destek ekibi aklına takılan soruları hemen yanıtlar.
 • MikroX verilerini işletmenin geleceğini yönlendirecek anlamlı bilgilere dönüştürür, karar alma süreçlerini hızlandırır.
 • Finansal operasyonlarını belirlediğin ayrıntılara göre raporlar. Böylece hem ay sonunu ay başından görürsün hem de kârlılığını anlık olarak takip edersin.
 • MikroX’te kötü sürprizlere yer yoktur. Tahsil ve ödemelere dair erken uyarı sistemi sayesinde zamanında aksiyon alırsın.

MikroX ile neler yapabilirsin?

 • Fatura Takibi: Faturalarını hemen kesip gönderir, tahsilatlarını vaktinde yaparsın.
 • Müşteri ve Tedarikçi Yönetimi: Müşteri ve tedarikçi hesaplarını dilediğin an görüntüler, ödeme ve tahsilatlarını anlık olarak takip edersin.
 • Gelir-Gider Takibi: Tahsilat ve ödemelerinin güncel durumunu görür, işletmenizin nakit akışını kolayca yönetirsin.
 • Stok ve Depo Yönetimi: Stoklarını anlık olarak takip eder, satışlarını daha verimli yönetirsin.
 • Raporlama: Belirlediğin zaman aralıkları için kazanç ve giderlerine dair rapor alabilir, ne zaman ne kadar kâr ettiğini bilirsin.
 • E-Fatura: Faturalamalarını sadece bir tıkla zamandan ve maliyetten tasarrıf ederek yapar, iş yükünü azaltarak tahsilat sürecini hızlandırırsın.

Gelir ve giderlerini kolayca takip edip enerjini işine büyütmeye ayırmak istiyorsan MikroX’i 15 gün ücretsiz olarak deneyebilirsin.