Ön Muhasebe Programı

Kullanım kolaylığını deneyimlemek için 15 gün boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz!
15 Günlük deneme sürenizi hemen başlatın!

Ön muhasebe nedir?

Ön muhasebe, işletmen için muhasebenin ilk adımı niteliğindedir. Çünkü, işletmenin nakit parasının, çek ve senetlerinin, banka hesaplarının, müşterilerinin ve tüm bu unsurlara ait hareketlerin şirket içindeki takibini ön muhasebe ile yaparsın.

Ön muhasebe programıyla neler yapabilirsin?

Gelir-gider yönetimi, nakit akışı, kârlılık seviyesi gibi şirketinin geleceği için hayati olan konuların takibini daha kolay ve etkin biçimde yapabilmek için ön muhasebe faaliyetlerini şirket içinde yürütmen gerekir. Bunu yaparken zamanını ve enerjini sana bırakan, pratik bir program kullanmalısın.

Ön muhasebe programlarıyla yalnızca nakit akışını takip etmekle kalmaz aynı zamanda kaydettiğiniz müşteri ve fatura bilgileri sayesinde yaklaşan ödeme ve tahsilat günlerini de bir bakışta görüntülersin. Ayrıca e-fatura veya e-arşiv faturaları hazırlayabilir, hızlıca kesebilirsin. Stok ve depo yönetimi yapabilir, maliyetlerini ve satış sonrası kârlılığını kontrol edebilirsin.

Yeni nesil ön muhasebe programı MikroX

Mikro Yazılım'ın yeni nesil ön muhasebe programı MikroX ile bahsettiğimiz tüm bu işlemleri ve daha fazlasını kolayca gerçekleştirebilirsin. MikroX, sunduğu avantajlarla hem işlerini kolaylaştırır hem de şirketinin sağlıklı büyümesine yardım eder. Sade arayüzü ile hızlı ve kolay bir kullanım sunan MikroX'e yazılım bedeli haricinde asla para ödemez, tüm güncellemelerden ücretsiz olarak faydalanırsın. Ayrıca, online erişim sunduğu için operasyonlarını internete bağlanabilen tüm cihazlardan ve dünyanın her yerinden kolayca yönetebilirsin.

Sen de gelir ve giderlerini kolayca takip edip enerjini işine büyütmeye ayırmak istiyorsan MikroX’i 15 gün ücretsiz olarak dene.

Muhasebe programı nedir, ne işe yarar?

Enerjinizi İşinizi Büyütmeye Saklayın
MikroX - Kullanımı Kolay
Kolay Kullanım

Sade arayüzü sayesinde kafanız karışmaz, işinize hız katar.

MikroX'i sadece abonelik ücreti ödeyerek kullanabilirsiniz.
Yatırım Gerekmez

Tek ödemenizi yaparsınız, yaptığımız tüm güncellemelerden ücretsiz yararlanırsınız!

MikroX'e her yerden her zaman erişebilirsiniz.
Online Erişim Sunar

Siz nerede olursanız olun, internete erişiminiz olduğu sürece tüm finansal süreçlerinizi kontrole edebilirsiniz.

Yeni İşletmelerin İlk İhtiyacı